Podnośniki na wynajem - Wałbrzych

Świadczymy usługi wynajmu podestów ruchomych i podnośników koszowych w mieście Wałbrzych oraz jego okolicach. Zapewniamy minimum formalności, kompetentną i szybką obsługę. Dobieramy maszyny pod wymagania i rodzaj prac. Transportujemy je na oraz z miejsca pracy, po zakończeniu najmu. Zapraszamy do współpracy i kontaktu.

 

Dowiedz się więcej o podnośnikach koszowych i naszej ofercie dla wałbrzyskich firm


Nazwą podnośniki koszowe jest związana z budową maszyny. Określamy tak zwyżkę, której teleskopowo przegubowe ramię zakończone jest koszem. W przypadku podnośników z naszej oferty jest to miejsce, z którego można sterować podestem za pomocą wygodnego panelu. Kosz wyposażony jest w barierki i kotwy, które zapewniają bezpieczeństwo operatora pracującego na sprzęcie. Barierki chronią przed upadkiem z wysokości. Pracownik do kotwy dopina się szelkami, które zawsze powinien mieć na sobie, przystępując do pracy na wysokościach. Kosz posiada również ruchomą bramkę, która służy do wchodzenia i wychodzenia. Wspomniana "bramka" musi zamykać się automatycznie, bez konieczności zamykania jej przez operatora.

 

W ofercie naszej wypożyczalni dla Wałbrzycha mamy:

 

 

 • podnośniki nożycowe elektryczne
 • podnośniki nożycowe spalinowe
 • podnośniki teleskopowo przegubowe elektryczne
 • podnośniki teleskopowo przegubowe spalinowe
 • podnośniki masztowe elektryczne
 • podnośniki na gąsienicach
 • ładowarki teleskopowe

Potrzebujesz podnośnika w Wałbrzychu? Zadzwoń!

Zapewniamy konkurencyjne ceny i atrakcyjne warunki wynajmu, zarówno nowym, jak i stałym klientom. Zapraszamy do współpracy.

Kliknij i połącz

Pomożemy w doborze, zawieziemy i zapewnimy serwis zwyżki w czasie wynajmu!


Podnośniki w zależności od typu może być wykorzystywany do wielu działań i pracować w różnych warunkach. Typ wybieramy w zależności od miejsca i podłoża, po jakim maszyna będzie się poruszać. Mamy do wyboru wersje z zasilaniem elektrycznym lub spalinowym. Warto również zwrócić uwagę na rodzaj zamontowanych kół. Do trudnego terenu potrzebna będzie maszyna z ciemnymi oponami posiadającymi dużym bieżnik, aby podest poradził sobie w nierównym, a czasem nawet grząskim terenie. Jeśli chodzi o pracę na równym podłożu wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń zalecane są koła szare posiadające mały bieżnik. W przypadku konieczności uzyskania dostępu do miejsc zlokalizowanych nad różnymi obiektami zwyżka musi być wyposażona w teleskopowo-przegubowe ramie. W naszej ofercie proponujemy Państwu podnośniki teleskopowo przegubowe o wysokości od 11 do 26 metrów roboczych. W przypadku zwyżek model należy dobrać do potrzeb względem wysokości, udźwigu i wagi.


Zapewniamy stały serwis wynajmowanych podnośników, także bezpośrednio na miejscu pracy. Wśród naszych usług dostępne są także kursy na operatorów podestów ruchomych przejezdnych oraz operatorów ładowarek teleskopowych - kategorii IP oraz IWJO. Posiadamy status jednostki certyfikowanej. UDT-CERT. Dzięki dużemu doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas dwunastu lat obecności na rynku, naszym klientom z Wałbrzycha jesteśmy w stanie zaoferować obsługę na najwyższym poziomie. Znajomość branży, flota ponad kilkuset podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych pozwala nam wybierać i dostarczać najlepsze rozwiązania.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice