Podnośniki i zwyżki - Mikołów

Prace na wysokościach, takie jak konserwacja elewacji lub mycie okien, wymagają dostępu do różnego rodzaju podnośników lub zwyżki. Mikołów, Katowice, Tychy - dla Klientów z całego Śląska przygotowaliśmy specjalistyczną ofertę wynajmu, dzięki której Twoi pracownicy otrzymają wysokiej jakości sprzęt. Sprawdź ofertę AA Herkules, cenionej przez klientów, polskiej wypożyczalni podestów ruchomych! 

 

Wynajem zwyżek w Mikołowie - zapewniamy duży wybór podestów ruchomych!

 

Nasza usługa wynajmu zwyżek mikołowskim firmom skierowana jest do przedsiębiorstw działających w różnych branżach przemysłowych, których pracownicy często wykonują prace na wysokościach. Odpowiednio dobrany sprzęt to podstawa, aby zapewnić zespołowi bezpieczeństwo oraz możliwość efektywnego wypełniania obowiązków. AA Herkules zatrudnia doświadczonych specjalistów działu najmu, doskonale orientujących się w parametrach technicznych naszej floty, którzy pomogą dobrać maszynę. 

 

Nierówny i trudny teren? Praca na hali? A może inne czynniki, związane z wymaganiami względem udźwigu, czy wysokości? Niezależnie od okoliczności, w jakich przebiegać będą działania, wybierając naszą firmę, zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie przez cały okres trwania umowy. Zapewniamy także transport podnośników na miejsce pracy do Mikołowa i w każde inne miejsce na całym Śląsku, dbając o elastyczne godziny dostawy.

 

Klienci cenią naszą ofertę za przejrzyste warunki wynajmu zwyżek. Mikołów to miasto, w którym współpracowaliśmy już z wieloma firmami, zapewniając im wysokiej jakości platformy ruchome dokładnie wtedy, gdy była potrzeba ich wykorzystania. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i sprawdź inne usługi, które zapewnia AA Herkules, takie jak szybki serwis (także maszyn spoza naszej floty) oraz szkolenia dla operatorów podnośników. Zapraszamy do kontaktu!

 

Szybko, profesjonalnie i bez zbędnych formalności!

Zapytaj o wynajem zwyżek na terenie Mikołowa w AA Herkules.

Zadzwoń do nas

Potrzebujesz zwyżki?


Mikołów zlokalizowany jest zaledwie 25 minut drogi od głównego oddziału naszej firmy - tym bardziej zapraszamy do współpracy i wynajmu zwyżek mikołowskie firmy oraz wykonawców realizujących inwestycje w mieście i jego okolicach. Działając na rynku już od 2008 roku, jesteśmy jedną z większych wypożyczalni wolnobieżnych podnośników platformowych oraz zwyżek koszowych w Polsce. Poznaliśmy potrzeby i wymagania różnych branż.

Nasz dział wynajmu każdorazowo dopasowuje ofertę pod kątem ceny, do ilości wynajmowanych podnośników, typu maszyn oraz modelu, a także czasu najmu. Zarówno w przypadku wynajmu krótkoterminowego i dobowego, jak i najmu na okres powyżej 6 miesięcy, zapewnimy konkurencyjne warunki. Im maszyn więcej i czym, czas wynajmu jest dłuższy, tym ceny będą korzystniejsze. Jako wypożyczalnia stawiamy na indywidualne podeście do wynajmu i potrzeb klienta.

Każdorazowo dbamy o techniczne i formalne kwestie. Biorąc pod uwagę bliskość Mikołowa w przypadku konieczności wykonania przeglądów konserwacyjnych lub prac serwisowych, uzyskasz szybką reakcję naszych mechaników. Auto z serwisantem będzie u Ciebie maksymalnie w kolejnym dniu roboczym, po zgłoszeniu problemów. W przypadku większych awarii dostarczamy wymienną maszynę tak, aby twoje zadania były realizowane zgodnie z harmonogramem.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i zapytać o wynajem zwyżki w Mikołowie! 
 

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice