Podnośniki Legnica

Prace wysokościowe na hali, a może na trudnym nierównym terenie? Niezależnie od warunków, pomożemy Ci dobrać odpowiedni podnośnik koszowy. Legnica to jedno z miast, które obsługujemy z naszego dolnośląskiego oddziału. Marka AA Herkules zapewnia podnośniki najlepszych światowych producentów pozwalające pracować na wysokości nawet 25,6 m. Sprawdź naszą i wynajmij zwyżkę w dobrej cenie!Proste zasady i indywidualne podejście w przypadku każdego najmu

 

Minimum formalności, stałe wsparcie specjalistów i opieka serwisowa, a także ponad dwunastoletnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy polską wypożyczalnią zwyżek koszowych, stawiającą na niezawodne maszyny i kompleksowe podejście do obsługi. Zapewniamy wsparcie na etapie wyboru, transport, serwis, a także możliwość wykupu konkretnego podnośnika po najmie.

W przypadku wynajmu, firmy realizujące inwestycje w Legnicy mogą liczyć na fachowe wsparcie. Pracownicy działu wynajmu każdorazowo przygotowują indywidualną ofertę w zależności od czasu najmu, ilości maszyn oraz typu podnośników. Zapewniamy atrakcyjne warunki najmu zarówno w przypadku jednodniowych, jak i długoterminowych umów - nowym oraz stałym klientom. W przypadku podpisania umowy jesteśmy w stanie zawieźć podnośnik w dowolne miejsce na terenie miasta Legnica lub w promieniu do 150 km od każdego z naszych oddziałów. W czasie najmu sprzęt jest pod naszą opieką serwisową, a w przypadku awarii zapewniamy szybkie usunięcie usterki lub wymianę maszyny.

Wybór naszej wypożyczalni to gwarancja spokoju i możliwości ciągłej eksploatacji maszyn dopasowanych do realizacji zadań - potwierdzone licznymi pozytywnymi opiniami klientów.

Potrzebujesz podnośnika na inwestycji w Legnicy? Zapraszamy!

Zaufaj AA Herkules - skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Nie czekaj, zadzwoń!

Oferta wynajmu podnośników koszowych dopasowana do potrzeb przedsiębiorców z Legnicy!

 

Decydując się na wynajem podnośników na terenie Legnicy, z pewnością zależy Ci na tym, aby mieć dostęp do najlepszego sprzętu na rynku. Flota AA Herkules liczy kilkaset podestów ruchomych, m.in. nożycowych, teleskopowo-przegubowych, masztowych - jest więc z czego wybierać! Co ważne, jest to sprzęt cenionych i sprawdzonych producentów. Dbamy o regularną konserwację podnośników i ważność badań technicznych. Doskonale rozumiemy także, że z usług AA Herkules korzystają Klienci o różnych potrzebach. Prace na wysokościach oraz prace przemysłowe wymagają odmiennych rozwiązań, dlatego też kontaktując się z nami, możesz liczyć na pomoc doradców i dopasowanie maszyny do oczekiwań - również w trakcie trwania najmu. Dzięki temu możesz być pewien, że nic nie opóźni zaplanowanej pracy Twojego zespołu!

 

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Klientom, którzy korzystają z wynajmu podnośników na terenie Legnicy, zapewniamy bezpieczny transport i rozładunek z lawety. Zapewniamy także elastyczne godziny dostaw i konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i nawiązać współpracę - przygotujemy indywidualną wycenę na wynajem podestu ruchomego!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice