Wynajem podnośników Bielsko-Biała

Interesuje Cię wynajem zwyżek (podnośników) i ładowarek teleskopowych na terenie miasta Bielsko-Biała i okolic? Firma AA Herkules świadczy usługi wynajmu podnośników na terenie całego śląska oraz województw ościennych. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą, gdzie do dyspozycji jest wiele modeli zwyżek, które idealnie sprawdzą się podczas prac na budowie i nie tylko!

 

Bielsko-Biała z ofertą wypożyczalni zwyżek AA Herkules


Działając od ponad dekadę, nasza flota liczy kilkaset podnośników rozmieszczonych w czterech oddziałach firmy. AA Herkules posiada filie zarówno w województwie śląskim, gdzie mieści się centrala, jak i w województwie dolnośląskim, łódzkim oraz mazowieckim. Bielsko-Biała obsługiwana jest bezpośrednio ze śląskiego oddziału. Każdy z podnośników znajdujących się w naszej flocie jest w pełni sprawny i gotowy do wynajmu od zaraz. Zapraszamy do współpracy!


W ofercie wynajmu mamy podnośniki najlepszych, renomowanych marek na rynku. Są to zwyżki producentów takich jak: Genie, Haulotte, JLG, Nifty Lift oraz Omme. Dodatkowo w AA Herkules można wynająć wysokiej klasy ładowarki teleskopowe firmy JCB. Maszyny z naszej floty można podzielić na podnośniki nożycowe elektryczne oraz spalinowe, podnośniki na gąsienicach typu pająk, podnośniki masztowe, teleskopowo-przegubowe oraz wspomniane wcześniej ładowarki teleskopowe.


Rodzaj zasilania oraz posiadane ogumienie maszyny, są jednymi z czynników doboru odpowiedniej zwyżki pod daną pracę i miejsce, w jakim ta praca ma się odbywać. Podnośniki elektryczne z szarym ogumieniem stosowane są zazwyczaj w zamkniętych pomieszczeniach. Opony nie zostawiają śladów na powierzchni, a maszyna nie wytwarza szkodliwych zanieczyszczeń. W przypadku podnośników spalinowych, mamy do czynienia z większym, czarnym ogumieniem, które znacznie lepiej sprawdza się na trudnym terenie. Maszyny spalinowe przeznaczone są głównie do pracy na zewnątrz.

Potrzebna Ci zwyżka?

Bielsko-Biała jest miastem, do którego zwyżkę dostarczymy już na następny dzień! Skontaktuj się z profesjonalną obsługą wypożyczalni podnośników.

Skontaktuj się

Wykorzystaj podnośniki jak inne Bielskie firmy!


Podnośniki AA Herkules miały okazję pomagać podczas remontu i budowy trzeciej co do wielkości galerii handlowej mieszczącej się w Bielsku-Białej, a mianowicie galerii Sarni Stok. Nasze maszyny sprawdziły się w pracy nad konserwacją oraz montażem elewacji. Nie jest to jedna możliwość wykorzystania podnośników, nie był to także nasz jedyny klient z Bielska.


Zaufała nam również spółka Pekabex Bet, która była odpowiedzialna za nową inwestycję w Bielsku Białej, a mianowicie budowę Centrum Logistycznego Panattoni Park. Wynajem zwyżek w Bielsku Białej przez Pekabex miał za zadanie sprostać zadaniu jakim był podobnie jak wcześniej, montaż elewacji oraz wykonanie innych określonych zadań podczas budowy hal. Sama inwestycja obejmuje ponad 27,000 mkw powierzchni magazynowo biurowej, której koszt powstania szacuje się na około 10 mln euro.


Jeżeli potrzebujesz wynająć podnośnik na terenie miasta Bielsko Biała lub okolic, skontaktuj się z nami. Nasze podnośniki nożycowe elektryczne mają określoną wysokość roboczą. Zakres, na który zwyżka jest w stanie wysunąć swoją platformę mieści się w granicach od 5,90 m do 18,50 m. W przypadku nożycowo spalinowych maksymalna wysokość robocza wynosi od 12 m do 15,11 m. Podnośnik teleskopowo przegubowy Haulotte HA 260PX zapewnia najwyższą wysokość roboczą i operator jest w stanie pracować nawet na 25,60 metrach.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice