Podnośniki koszowe

Brak produktów

WYNAJEM PODNOŚNIKÓW KOSZOWYCH

Nowoczesne technologie obejmują coraz szerszym zasięgiem wszystkie branże przemysłowe. Branża budowlana, instalacyjna, elektryczna czy logistyczna coraz chętniej korzystają z możliwości, jakie stwarzają podnośniki koszowe. Samojezdne zwyżki i podesty ruchome, usprawnią pracę w obiektach zamkniętych oraz w trudnych warunkach na zewnątrz. Świadczymy usługi profesjonalnego wynajmu tych maszyn!

 

Podnośniki koszowe samojezdne z naszej oferty dają wiele możliwości!

 

Podnośniki dostępne w naszej ofercie mogą być wyposażone w kosz lub platformę (w przypadku podnośników nożycowych). Ich najważniejszą funkcją jest możliwość przemieszczania się za pomocą własnego napędu (samojezdność), nie ma więc potrzeby, wykorzystywania do ich obsługi dodatkowych urządzeń. Zadaniem podnośników jest transport ludzi i niezbędnych akcesoriów na stanowisko pracy znajdujące się na określonej wysokości. Panel sterujący w podnośnikach zlokalizowany został wewnątrz kosza oraz na korpusie podestu. Maksymalna wysokość robocza podnośników koszowych sięga 25,6 m.

Ze względu napęd zwyżki możemy podzielić na te z zasilaniem elektrycznym i posiadające napęd spalinowy. Podnośniki koszowe elektryczne wykorzystywane są przede wszystkim w zamkniętych pomieszczeniach. Spalinowe modele produkowane są z myślą o pracy w warunkach terenowych. Istotny w przypadku wyboru jest także rodzaj/konstrukcja urządzenia. Koszowe podnośniki teleskopowe, wykorzystuje się do prac nad liniami produkcyjnymi i w wąskich ciągach komunikacyjnych, natomiast zwyżki typu pająk oraz masztowe dedykowane są do trudno-dostępnych wąskich przestrzeni (mieszczą się otworach drzwi i windach).

Każdego dnia na wynajmie pracuje kilkaset maszyn od producentów światowych marek, takich jak Genie, Haulotte, Teupen, NiftyLift czy JGL. Dodatkowe udogodnienia, jak na przykład szare niebrudzące ogumienie, sprawiają, że z powodzeniem można je stosować w takich miejscach jak galerie handlowe i magazyny.

Zapytaj o samojezdny podnośnik koszowy!

Zapraszamy do kontaktu z działem najmu.

Kliknij i połącz

Dlaczego podnośnik koszowy wynająć u nas? Poznaj zalety oferty!

 

Podnośniki koszowe samojezdne można wynająć na dowolny okres, także długoterminowo - warunki najmu długoterminowego przy umowach od 6 miesięcy. Ceny najmu ustalane są indywidualnie i można je negocjować. Formalności to absolutne minimum. Kompetentni konsultanci wyjaśnią techniczne aspekty dotyczące użytkowania zwyżek oraz wszelkie wątpliwości, jakie mogą nasunąć się przy korzystaniu. Co ważne, istnieje możliwość wykupu maszyny po najmie.

Posiadamy 4 oddziały w Polsce (Łódź, Warszawa, Wrocław, Katowice), a maszynę dostarczamy do 150 km od ich lokalizacji. Wraz z wynajmem zapewniamy stały serwis wraz z naprawami, także w miejscu pracy. Jako że posiadamy zarówno duży wybór podnośników koszowych samojezdnych, jak i po co najmniej kilkanaście modeli jednego typu, zwyżki dostępne są praktycznie "od ręki". Dzięki temu także w razie większych awarii możemy wymienić podnośnik na inny.

W zakres naszych usług wchodzą również szkolenia na operatorów podnośników. Jako klient indywidualny możesz dołączyć do jednej z grup, a jeśli trzeba, zorganizujemy szkolenie grupowe. Kursy na podnośniki zakończone są państwowym egzaminem UDT/TDT. Możemy pochwalić się bardzo wysoką zdawalnością wśród naszych kursantów. Zapraszamy zarówno na szkolenia, jak i do wynajmu maszyn. Nasz konsultant pomoże dobrać zwyżkę do warunków/rodzaju wykonywanej pracy i zaproponuje atrakcyjną cenę najmu!