Podnośniki wolnobieżne na wynajem

Podesty ruchome wolnobieżne umożliwiają komfortową, a zarazem bezpieczną pracę na wysokości. Wykorzystywane są w wielu różnych branżach, zarówno wewnątrz budynków (np. magazynach, halach), jak i na zewnątrz. Podnośniki wolnobieżne dostępne są w wielu różnych typach i modelach, co umożliwia dobór do rzeczywistych potrzeb i warunków pracy. W ofercie najmu dostępne są wolnobieżne podnośniki nożycowe, teleskopowo-przegubowe, masztowe, gąsienicowe oraz ładowarki teleskopowe.

 

Czym wyróżniają się podesty ruchome wolnobieżne?


Wykonywanie czynności na wysokości wymaga ustawienia rusztowań lub specjalistycznych maszyn - właśnie dlatego tak wiele firm stawia na podnośniki. Wolnobieżne maszyny posiadają własny napęd, dzięki czemu stają się mobilne i niezastąpione. Podnośniki znacząco usprawniają przebieg prac i tym samym pozwalają zaoszczędzić czas. Gwarantują także wysoki poziom ergonomii pracy. Z naszej oferty wynajmu zwyżek chętnie korzystają przedsiębiorstwa z branży przemysłowej, logistycznej, montażowej, elektrycznej, budowlanej, a także wielu innych.


Podnośniki wolnobieżne są niezwykle proste w obsłudze. Maksymalna wysokość robocza uzależniona jest od specyfikacji danego modelu - w ofercie mamy zwyżki sięgające aż 26 m. Maszyny mogą być wyposażone w napęd elektryczny oraz spalinowy. Pierwszy wykorzystywany jest przy pracach w obiektach zamkniętych. Drugi typ sprawdza się podczas pracy w terenie (ze względu na emitowane spaliny). W ofercie naszej wypożyczalni znajdziesz ponad 30 zróżnicowanych pod kątem konstrukcji i wielkości modeli, natomiast cała flota składa się z kilkuset podestów ruchomych wolnobieżnych i ładowarek.

Podnośniki wolnobieżne w atrakcyjnych cenach. Zapytaj o wynajem!

Zadzwoń - skorzystaj z profesjonalnej pomocy w doborze zwyżki wolnobieżnej i uzyskaj atrakcyjną cenę.

Nie czekaj, zadzwoń!

Dlaczego warto skorzystać z oferty AA Herkules?


Szukającym niezawodnych, a zarazem intuicyjnych w obsłudze zwyżek wolnobieżnych, proponujemy ofertą naszej wypożyczalni. Działamy na rynku od 2008 roku, co przekłada się na znajomość branży i oczekiwań klientów. Zapewniamy wsparcie na etapie wyboru, przejrzyste umowy i atrakcyjne ceny.


W ofercie wolnobieżnych modeli znajdują się wyłącznie podesty ruchome renomowanych producentów Genie, Haulotte, JLG, NiftyLift, Teupen, Omme. Podnośniki różnią się od siebie parametrami użytkowymi. Niezwykle istotną kwestią jest maksymalna wysokość robocza, która mieści się w zakresie od 5,90 do 25,60 metra. Kolejną kwestią jest udźwig - zapewniamy zwyżki o nośności od 159 do nawet 1134 kg. Największe modele mogą być użytkowane przez kilka (nawet 7) osób jednocześnie.


Transportujemy maszyny na wskazane miejsce (w odległości do 150 km od każdego z oddziałów - tj. Katowic, Warszawy, Wrocławia i Łodzi). Zapewniamy sprawny serwis zwyżek oraz naprawy - nawet w miejscu pracy, co przekłada się na oszczędność czasu w przypadku jakichkolwiek problemów. Korzystne warunki wynajmu sprawiły, że udało nam się zdobyć szerokie grono lojalnych klientów, do którego zapraszamy i Ciebie!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice