Podnośniki Teupen - wynajem

Teupen to ceniony na rynku, działający od 1977 niemiecki roku producent specjalistycznych podnośników. Jako producent zwyżek dostarcza urządzenia najwyższej jakości, które pozwolą na skuteczne i przede wszystkim bezpieczne wykonanie prac na wysokości. W naszej ofercie wynajmu znajdziesz podnośniki typu pająk serii Teupen LEO.

 

Poznaj teleskopowo-przegubowe podnośniki Teupen z naszej oferty


Praca na wysokościach w trudno dostępnych miejscach może przysporzyć wielu problemów. Aby ich uniknąć, wykorzystuje się podnośniki teleskopowo-przegubowe. Zakup maszyny jest bardzo dużym wydatkiem, z tego powodu oferujemy możliwość wynajmu podnośników w korzystnych cenach.


Podnośniki Teupen zostały wyposażone w silnik elektryczny, który zasilany jest z sieci 230 V oraz silnik Diesla. Zwyżki mogą pracować niezależnie na zasilaniu sieciowym lub spalinowym. Maszyny pozwalają na niezwykle wysoką skuteczność w pracy na wysokości oraz w miejscach, które są niedostępne dla innych typów zwyżek np. nad lub między innymi obiektami. Kosz, w który podnośniki zostały wyposażone, posiada intuicyjny panel, z którego można sterować maszyną. Kompaktowe wymiary po złożeniu maszyny umożliwiają przejazd nią przez drzwi o szerokości 100 cm.


Teupen jako producent zapewnia również bezpieczeństwo przy użyciu maszyn, ponieważ podnośniki zostały wyposażone w podpory stabilizujące. Dzięki nim możliwe jest rozstawienie podnośników nawet na bardzo nierównym terenie. Istotne są także czujniki przeciążenia. Napęd gąsienicowy został pokryty gumą, która nie brudzi się oraz nie uszkadza posadzki. Podczas korzystania z elektrycznego napędu nie następuje emisja spalin, natomiast zastosowanie dodatkowych łap stabilizujących umożliwia maksymalną wysokość roboczą podestu wynoszącą do 23 metrów oraz maksymalny wysięg boczny wynoszący do 11,2 metra.

Zapytaj o wynajem podnośników Teupen LEO!

Zapewniamy atrakcyjne ceny i warunki najmu, stały serwis w czasie obowiązywania umowy
oraz możliwość wykupu maszyny po jej zakończeniu.

Zadzwoń do nas

Dlaczego warto wybrać podnośniki Teupen w naszej wypożyczalni?


Zwyżki Teupen są wykorzystywane przy wielu zadaniach - od prac instalacyjnych w nowych halach i fabrykach, przez galerie handlowe, aż po prace renowacyjne i konserwatorskie w kościołach oraz obiektach sakralnych. Jako wypożyczalnia z doświadczeniem, wskażemy który model będzie najlepszy do realizacji konkretnych zadań w konkretnych warunkach.


Filozofia marki Teupen to przede wszystkim stawianie na korzyść dla klienta, poprzez oferowanie mu najwyżej jakości produktu. Idąc z duchem innowacyjności, firma Teupen zawsze prezentuje niekonwencjonalne rozwiązania technologiczne, których nie możemy spotkać nigdzie indziej. Przewagą technologiczną firmy jest znajomość elektroniki sterującej oraz pionierska wiedza z zakresu technologii teleskopów wysięgnikowych. Dla Teupen ważne jest, aby oferowana technologia była prosta w obsłudze i bezpieczna. W pełni zgadzamy się z tym podejściem, stąd podnośniki Teupen dostępne są w naszej ofercie!


AA Herkules to nie tylko wypożyczalnia sprzętów i doradztwo profesjonalistów, ale również gwarancja, że maszyny są odpowiednio serwisowane i bezpieczne. Zapewniamy możliwość skorzystania z naszej floty transportowej - dowozimy na i odbieramy sprzęt ze wskazanego miejsca. Jeśli pracownicy twojej firmy potrzebują uprawnień, możesz także skorzystać ze szkoleń na operatorów i zdobyć kwalifikacje z państwowym zaświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice