Sprzedaż podnośników w AA Herkules - Korzystne ceny!

Place budowy, magazyny, hale szczególnie w czasie budowy to miejsca, gdzie potrzeba pracy na znacznej wysokości zdarza się bardzo często. Unieść trzeba zarówno pracowników, jak i narzędzia, które pozwolą wykonać określone zadania. W tym miejscu zastosowanie znajdują podnośniki koszowe i nożycowe. Sprzedaż nowych oraz używanych modeli mieści się w zakresie naszej oferty. Od kilkunastu lat dostarczamy klientom maszyny uznanych na rynku producentów! 

 

Podnośniki koszowe w ofercie sprzedaży!

 

W ofercie sprzedaży mamy różnego rodzaju podnośniki koszowe. Sprzedaż realizujemy za pomocą bezpośredniego kontaktu z klientami, natomiast wszystkie oferty dodajmy na naszym portalu zwyzki.pl

W przypadku sprzedaży podnośników koszowych (zwyżek z koszem) do wyboru mamy modele teleskopowe/przegubowe, masztowe oraz gąsienicowe (typu pająk). Maszyny posiadają różne napędy tj. wersje elektryczne lub spalinowe. Podnośniki z napędem elektrycznym sprawdzą się w zamkniętych pomieszczeniach głównie ze względu na brak emisji spalin oraz niebrudzące ogumienie. Spalinowe modele mogą być wykorzystywane nawet w bardzo trudnych warunkach terenowych.

Sprzedajemy maszyny fabrycznie nowe, pochodzące od producentów oraz maszyny używane wykorzystywane na co dzień w naszej wypożyczalni. Zapewniamy możliwość sprzedaży podnośników koszowych bezpośrednio po okresie najmu. Każdorazowo można więc sprawdzić maszynę, aczkolwiek wypożyczając sprzęt, odpowiadamy za niego - musimy więc dbać o sprawność w sposób ciągły.

Niewątpliwą zaletą sprzedawanych podnośników koszowych jest zasięg. Maksymalna wysokość robocza przy pionowym uniesieniu kosza to aż 25.60 m. Przewagą modeli z koszem nad nożycowymi, jest także zasięg boczny (wysięg do 16,20 m w poziomie) oraz możliwość obrotu korpusu do 360 stopni (ruch dookoła z punktem 0).  Modele koszowe pozwalają sięgać dalej bez konieczności częstego przestawiania maszyny.

Oferty sprzedaży podnośników dostępne na stronie zwyzki.pl

Znamy się na temacie lepiej od innych! Pomożemy Ci wybrać odpowiednią maszynę i sprzedamy w konkurencyjnej cenie. Sprawdź ofertę i zadzwoń!

Kliknij i połącz

Podnośniki nożycowe na sprzedaż!

Dostępne w sprzedaży podnośniki nożycowe w odróżnieniu od modeli koszowych posiadają platformę, która podczas użytkowania rozsuwa się do 1,5 m, zwiększając powierzchnię roboczą. W przypadku tej grupy ruch podnośników odbywa się w kierunku góra-dół. Maksymalna wysokość robocza spalinowych modeli to 18,5 m. Boczny zasięg jest ograniczony do wysuwu wspomnianego wcześniej podestu. Podnośniki nożycowe mają natomiast dużo większy udźwig niż koszowe (do 1134 kg), dlatego sprawnie przenoszą nawet zespoły kilku pracowników wraz z narzędziami.

Sprawdź ofertę na podnośniki nożycowe. Sprzedaż prowadzona przez naszą firmę dotyczy wyłącznie podnośników cenionych producentów tj. Genie, Haulotte, Holland Lift czy JGL.

Kompetentni pracownicy doradzą w kwestiach technicznych oraz praktycznych, aby Twoja zwyżka spełniała oczekiwania pod kątem funkcjonalności i realizował wszystkie zadania na określonym stanowisku pracy.  Pomożemy zdecydować w kwestii typu i rodzaju napędu oraz innych parametrów, które mają istotny wpływ na ergonomiczną pracę na wysokości. 

Za sprawą stażu na rynku zyskaliśmy opinię profesjonalnych i fachowych doradców, zarówno względem wynajmu, jak i sprzedaży. Posiadamy także kontakty z producentami, dzięki którym oferujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu! +48 511 520 520

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice