Rodzaje podnośników

Różne rodzaje podnośników na wynajem to nasza odpowiedź na potrzeby Klientów poszukujących niezawodnego sprzętu do pracy na wysokości. Dysponujemy kilkuset maszynami gotowymi na każde wyzwanie. Prowadzimy wynajem podnośników w czterech oddziałach w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie i Łodzi. Sprawdź wszystkie rodzaje zwyżek w naszej ofercie i wybierz sprzęt z kompleksową obsługą – transportem, serwisem, szkoleniem operatorów.

 

Rodzaje podnośników według typu/konstrukcji

Dostępne w naszej wypożyczalni rodzaje podnośników pozwalają na prowadzenie robót na wysokości nawet do 25,60 m. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podestu ruchomego do hali, czy podnośnika koszowego do używania w terenie, w naszym asortymencie znajdziesz najlepsze modele od światowej klasy producentów.

 

Ze względu na typ konstrukcji zwyżek wyróżniamy 3 główne rodzaje:

 1. Podnośniki nożycowe wyposażone są w podesty poruszające się w pionie. Ze względu na duże platformy robocze z wysuwanym pomostem pozwalają na wygodne podnoszenie pracowników i ładunków. Ze sprzętem tego typu możesz pracować na wysokości aż do 18,50 m.
 2. Podnośniki teleskopowe i przegubowe są sprawdzone tam, gdzie konieczny jest duży wysięg boczny. Umieszczony na łamanym ramieniu kosz pozwala na łatwe prowadzenie czynności nad elementami otoczenia we wnętrzach i na zewnątrz. Nasze podnośniki pracują na wysokości do 25,60 m z maksymalnym zasięgiem bocznym do 16,20 m.
 3. Podnośniki masztowe to rodzaje zwyżek o kompaktowych wymiarach. Bez problemu mieszczą się w drzwiach, windach, ciasnych korytarzach. Dysponujemy podnośnikami masztowymi pracującymi na wysokości do 12,65 m.


Nasz sprzęt doskonale nadaje się do użytkowania we wnętrzach i na zewnątrz. Rodzaje podnośników do wnętrz wyposażone są w niebrudzące opony. Te dedykowane do prac zewnętrznych wyposażone są w napędy na cztery koła i terenowe ogumienie. W przypadku dylematu dotyczącego doboru odpowiedniego modelu, nasi specjaliści są do twojej dyspozycji.

Zapytaj o rodzaj podnośnika do twojej pracy!

Wynajmij podnośnik dopasowany do potrzeb oraz docelowego miejsca pracy wraz z profesjonalną obsługą najmu!

Nie czekaj, zadzwoń!

Rodzaje podnośników według zasilania


Nasze zwyżki to niezawodne maszyny, które są przystosowane do prowadzenia robót na wysokości w wymagających warunkach. Dzięki wyposażeniu w odpowiednie układy zasilania wspierają wydajną pracę w obiektach i na zewnątrz.

 

Biorąc pod uwagę napęd, wyróżniamy dwa typy zwyżek:

 1. Podnośniki elektryczne to nasza propozycja dla Klientów szukających zwyżek do użytku wewnętrznego. Elektryczne jednostki napędowe wyróżniają się zerową emisją zanieczyszczeń i cichą pracą, dlatego mogą pracować także w zamkniętych pomieszczeniach.
 2. Podnośniki spalinowe w naszej ofercie to rodzaje podnośników, które wyposażone są w mocne i oszczędne silniki Diesla oraz napęd na 4 koła, aby bez problemów poradzić sobie nawet w trudnym terenie.


Wypożyczalnia podnośników AA Herkules to nie tylko rozbudowana flota podnośników różnego typu, ale także pełna obsługa. Zapewniamy transport zwyżek bezpośrednio do Klienta wraz z rozładunkiem i odbieramy sprzęt po wykonaniu prac. Jako certyfikowany ośrodek UDT-CERT organizujemy szkolenia operatorów podnośników wraz z egzaminem państwowym. Wszystkie nasze maszyny mają aktualne przeglądy i badania UDT. W razie awarii błyskawicznie naprawiamy usterki zwyżek lub dostarczamy nowy sprzęt, by nasi Klienci mogli zachować ciągłość prac. Wybierając naszą ofertę, masz do dyspozycji wszystkie rodzaje zwyżek do wykonania każdego zadania. Zapraszamy do skorzystania z wypożyczalni AA Herkules!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice