Podnośniki przejezdne do wynajęcia

Podnośniki przejezdne są świetnym rozwiązaniem na pracę w tych szczególnych warunkach.  Rozwój technologii sprawia, że dzięki maszynom i urządzeniom, wiele prac przebiega w większym bezpieczeństwie i komforcie dla ich wykonawców. Szczególnie istotne jest to w przypadku pracy na wysokościach, która dotyczy, m.in. branży budowlanej czy instalatorskiej. Nie trzeba inwestować w ich zakup, równie dobrze zwyżkę można wynająć!

 

Podnośniki przejezdne i ich możliwości

 

W naszej ofercie znajdują się podnośniki przejezdne, wyposażone w dwa rodzaje napędu: elektryczny bądź spalinowy. Dzięki napędowi zwyżki mogą przemieszczać się bez konieczności korzystania z dodatkowego urządzenia. Wybór napędu, ze względu na przepisy BHP, uzależniony jest od rodzaju i miejsca wykonywanej pracy. Przejezdne podesty zasilane napędem elektrycznym najlepiej sprawdzą się w zamkniętych przestrzeniach, ponieważ posiadają niebrudzące ogumienie oraz nie emitują spalin. Zwyżki spalinowe, posiadające silnik Diesla oraz czarne, twarde ogumienie świetnie sprawdzą się nawet w bardzo trudnych warunkach terenowych. W ofercie mamy także zwyżki na gąsienicach z wysuwanymi podporami stabilizującymi.

 

Poszczególne podnośniki przejezdne różnią się od siebie także gabarytami, udźwigiem, wysokością i kierunkiem zasięgu. Zanim zdecydujesz się na wynajem, określ jakiej wysokości podnośnika potrzebujesz i jaki powinien być jego udźwig. Podnośniki nożycowe, które zamiast kosza posiadają podesty/platformy, wznoszą się w pionie na wysokość do 18,50 m. Podnośniki koszowe teleskopowo-przegubowe pozwalają sięgać nawet do 25,60 m w górę i posiadają zasięg boczny. Dzięki szerokiej ofercie naszej firmy możesz wynająć samojezdny podnośnik, który będzie idealnie wpisywał się w potrzeby i odpowiadał warunkom w miejscu pracy.

Potrzebujesz podnośnika przejezdnego? Zadzwoń!

Zapewniamy atrakcyjne ceny i warunki najmu. Pomożemy wybrać odpowiedni model i zawieziemy go na wskazane miejsce już następnego dnia!

Nie czekaj, zadzwoń!

Co zyskujesz, wynajmując przejezdny podnośnik z naszej oferty?

 

W ofercie wynajmu mamy kilkaset przejezdnych podnośników z własnym napędem. Ich jakość gwarantowana jest przez światowej klasy producentów takich jak Genie, Haulotte, NiftyLift czy JGL. Wynajmując podnośniki przejezdne w AA Herkules, możesz liczyć na fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego modelu. Pomoże Ci w tym kompetentna i miła obsługa, która odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości dotyczące technicznych aspektów danej maszyny oraz warunków wynajmu. 

 

W zależności od Twoich potrzeb przejezdny podnośnik możesz wynająć na dobę lub długoterminowo. Atrakcyjne warunki najmu długoterminowego w naszej firmie zaczynają się już od 6 miesięcy. Ceny ustalane są indywidualnie z możliwością negocjacji i zależą od czasu najmu oraz typu maszyny. Decydując się na naszą ofertę, nie musisz martwić się o transport i serwis. Dostarczamy na wskazane miejsce, w razie potrzeby naprawiamy w miejscu pracy i stale serwisujemy podnośniki. Przejezdne modele w zależności od producenta serwisujemy/konserwujemy zgodnie z nałożonymi prawnie wymogami co 1 lub 3 miesiące.Nasza oferta obejmuje również szkolenia na operatorów podnośników przejezdnych. Jako certyfikowany ośrodek UDT-CERT zapewniamy kurs teoretyczno-praktyczny i państwowy egzaminem przed komisją UDT/TDT w siedzibie firmy w Katowicach. Zapisy na szkolenia mogą być indywidualne lub grupowe. Wiedza i forma przekazania jej przez naszych trenerów przyczynia się do bardzo wysokiej zdawalności kursantów.Wybierając podnośniki przejezdne z naszej wypożyczalni, zyskujesz nie tylko pewność co do trafnego wyboru maszyny, ale także szybkiej obsługi w razie jakichkolwiek problemów. Co ważne, zwyżki z oferty dostępne są „od ręki”, a po okresie najmu istnieje możliwość wykupu maszyny.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice