wynajem Podnośniki przegubowe
elektryczne i spalinowe

Wielozadaniowe podnośniki przegubowe znajdujące się w naszej ofercie sięgają nawet do 25,6m. Wynajem zwyżek przeznaczonych do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz obiektów zamkniętych to nasza domena! Zwyżki przegubowe wykorzystywane są każdego dnia, przy wielu inwestycjach m.in. przy pracach budowlanych, instalacyjnych i konserwacyjnych. Sprawdź elektryczne i spalinowe modele z naszej oferty i zapytaj o wynajem!

 

Podnośniki przegubowe z naszej oferty


Podnośniki przegubowe (przegubowo-teleskopowe) uważane są z najbardziej wszechstronne. Umożliwiają pracę w ograniczonej przestrzeni i mają możliwość dalekiego wysięgu bocznego - to cechy dające im przewagę nad innymi typami podnośników. Zwyżki przegubowe są użyteczne, szczególnie kiedy nie ma możliwości wykorzystania podnośników pionowych tzn. kiedy prace realizowane są nad innymi obiektami np. liniami produkcyjnymi.


Sterowanie podnośnikami przegubowymi odbywa się z poziomu panelu sterującego umieszczonego w koszu lub dodatkowym przyciskom zlokalizowanym na korpusie podnośnika. Istotny jest także udźwig, który w przypadku oferowanych modeli mieści się w zakresie od 200 do 250 kg.


Naszym klientom oferujemy dwa typy podnośników przegubowych:

 • podnośniki przegubowe elektryczne, przeznaczone do prac w zamkniętych pomieszczeniach za sprawą braku emisji spalin. Maksymalny zasięg w górę to 20,39 m zasięg boczny sięga natomiast 13,5 metra.
 • podnośniki przegubowe spalinowe, mają napęd na cztery koła i są dedykowane pracom na zewnątrz. Zasięg w pionie to aż 26,6 m, a zasięg boczny wynosi 16,2 m.

Zadzwoń i zapytaj o podnośniki przegubowe

Wynajem w AA herkules to gwarancja najmu solidnej zwyżki na atrakcyjnych warunkach!

Nie czekaj, zadzwoń!

Obsługa wynajmu podnośników przegubowych w AA Herkules


Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem pomożemy w doborze podnośnika dopasowanego do miejsca i rodzaju wykonywanej pracy. Jeśli jesteś zdecydowany na podnośnik przegubowy w zależności od wysokości, wagi i udźwigu wskażemy odpowiedni model. Jeśli nie jesteś pewny, czy zwyżka przegubowa będzie najlepszym wyborem, zaproponujemy odpowiednią maszynę.


Wypożyczone zwyżki dowozimy pod wskazany przez klienta adres i odbieramy po zakończeniu najmu za pomocą autolawet. Dzięki opcji transportu nie musisz martwić się o ewentualne uszkodzenie maszyny w czasie drogi lub też szukać dodatkowej firmy. Usługa transportu obejmuje obszar do 150 od naszych baz (Katowic, Warszawy, Łodzi, Wrocławia).


W czasie wynajmu każdy z podnośników przegubowych, będących u klientów jest serwisowany przez naszych fachowców. Stały serwis mający za zadanie zapewnić bezawaryjna prace wykonujemy bezpośrednio w miejscu pracy maszyny oraz w naszej bazie. W przypadku awarii staramy się reagować jeszcze tego samego dnia, jeśli jest to niemożliwe, dojeżdżamy do klienta w dniu następnym. Posiadamy własny magazyn z częściami, a w przypadku gdy szybka naprawa nie jest możliwa, wymieniamy podnośnik na inny (taki sam lub mający lepsze parametry).

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice