Podnośniki, zwyżki - Zabrze

AA Herkules to firma działająca na terenie całego Śląska, w tym również miasta Zabrze. Zwyżki różnego typu, sięgające nawet 26 m z naszej centrali dowozimy we wskazane przez klienta miejsce w promieniu do 150 km od bazy. Jesteś zainteresowany wynajmem podnośnika koszowego lub nożycowego podestu ruchomego? A może pracownikom będącym w delegacji na terenie Zabrza, potrzebne jest szkolenie na operatorów? Zadzwoń do nas!

 

Oferta wynajmu zwyżek na terenie miasta Zabrze!


AA Herkules to firma świadcząca usługi wynajmu zwyżek koszowych i podestów ruchomych. Nasze maszyny od lat służą do realizacji zadań wykonywanych przez firmy kontrahentów na terenie Zabrza i całego śląska. Podnośniki wynajmowane są w miejsca, gdzie mamy do czynienia z różnorodnymi pracami na wysokości. Wynajem zwyżki to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu pracowników.

 

 

Firmom z Zabrza oferujemy podnośniki budowlane różnego typu, w tym:

 

 • Nożycowe podesty ruchome - modele elektryczne z maksymalną wysokością do 18,5 m oraz spalinowe z zasięgiem do 15,11 m.
 • Zwyżki teleskopowo-przegubowe - modele elektryczne z wysokością do 20,39 m oraz spalinowe sięgające aż 25,60 m.
 • Zwyżki masztowe (kolumnowe) - pozwalające sięgać do 12,65 m.
 • Zwyżki pająki (na gąsienicach) - z maksymalną wysokością roboczą do 23 m.
 • Ładowarki teleskopowe - z wysokością podnoszenia do 16,70 m.

 


W modelach nożycowych ruch wznoszący odbywa się kierunku pionowym (góra-dół), zasięg boczny zapewnia wysuwany do 1,5 m pomost. Zwyżki z przegubami dostępne w ofercie pozwalają na daleki zasięg boczny do 16,2 m i przewagą jest wysięg w górę oraz przód z możliwością obrotu korpusu w dowolnym kierunku, które pozwalają pracować nad niedostępnymi obszarami. W przypadku napędu modele zasilane elektrycznie wykorzystuje się w obiektach zamkniętych, natomiast spalinowe na zewnątrz/w terenie. Specyfikacje konkretnych modeli i możliwości wykorzystania konkretnych typów zwyżek z oferty sprawdzisz w kategoriach.

Potrzebujesz zwyżki na terenie miasta Zabrze? Zadzwoń.

Pomożemy dopasować typ oraz model, przygotujemy atrakcyjną ofertę cenową i zawieziemy go na wskazany adres - zarówno w Zabrzu, jak i okolice miasta!

Nie czekaj, zadzwoń!

Firmy z Zabrza oraz działające na terenie inwestorzy wybierają naszą wypożyczalnię z wielu powodów!


Ceny zależne od typu maszyny i czasu wynajęcia. Atrakcyjne warunki najmu długoterminowego, już przy wypożyczeniu zwyżek na 6 miesięcy. Minimalna ilość formalności oraz jakość i kompetencje obsługi już na etapie wsparcia w wyborze to u nas standard.


Nasze zwyżki na terenie Zabrza pracowały m.in. przy budowie fabryki firmy Weber Stephen Products oraz wielokrotnie na mniejszych inwestycjach budowlanych, czy przy wynajmie pod realizację pomniejszych prac instalatorskich, renowacyjnych, konserwacyjnych. Możliwości wykorzystania podnośników koszowych jest bardzo dużo, a wszystko zależy od potrzeb.


Dzięki flocie liczącej kilkaset maszyn, zwyżkę zamówioną dziś, możemy podstawić w dowolnym miejscu miasta Zabrze następnego dnia. Po zakończeniu najmu przyjedziemy odebrać podnośnik - nie musisz więc martwić się transportem. W czasie najmu przeprowadzamy okresowe przeglądy maszyn (także tych będących w miejscu pracy). Posiadamy własny magazyn części zamiennych oraz sprawdzonych mechaników. Na zgłaszane awarie reagujemy jeszcze w dniu zgłoszenia lub w kolejnym dniu roboczym. Istotny jest także fakt, że w razie większych awarii dostarczymy Ci taki sam model w zastępstwie.


Zadzwoń i przekonaj się do współpracy z naszą wypożyczalnią. Przygotujemy dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę na zwyżki. Zabrze jest obsługiwane flota z naszego Śląskiego oddziały.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice