Wynajem podnośników - Czeladź

Firma AA Herkules od wielu lat dostarcza śląskim firmom wysokiej jakości koszowe zwyżki i podnośniki. Czeladź, położona w Aglomeracji Katowickiej, to miejsce o bardzo dużym potencjale gospodarczym - w mieście działa wiele firm z różnych branż to dla nich przygotowaliśmy  ofertę wynajmu. Duża dostępność podestów ruchomych o zróżnicowanych parametrach technicznych oraz przejrzyste warunki to nasz standard - sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

 

 

Zróżnicowana oferta wynajmu podnośników i zwyżek na terenie Czeladzi!

 

Wynajem podnośników oraz zwyżek na terenie Czeladzi to bardzo korzystna opcja dla Klientów działających w branżach przemysłowych. Nasza firma nie tylko specjalizuje się w tego typu usługach - obecnie jesteśmy jedną z największych polskich wypożyczalni podestów ruchomych. Flota AA Herkules liczy ponad  podnośników i zwyżek, dzięki czemu z łatwością możemy dopasować odpowiedni sprzęt do różnorodnych potrzeb Klientów. Podnośniki nożycowe elektryczne, teleskopowo przegubowe, na gąsienicach, a może ładowarki teleskopowe? Niezależnie od tego, jak trudny jest teren w miejscu pracy, nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze najlepszego sprzętu! Dodatkowo podczas trwania usługi zapewniamy stałe wsparcie i opiekę serwisową. Wszystko po to, abyś nie musiał martwić się o terminowość oraz efektywność pracy zespołu.

Jeśli natomiast zależy Ci na tym, aby odpowiednio przygotować pracowników do pełnienia obowiązków, prowadzimy również szkolenia na operatorów podnośników dla firm z Czeladzi i całego Śląska. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, co gwarantuje uczestnikom łatwy i szybki dojazd na kurs. Jako certyfikowany ośrodek szkoleniowy UDT-CERT, zapewnimy Twoim pracownikom zarówno szkolenia z wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną. Dowiedz się więcej o ofercie AA Herkules - czekamy na Twój telefon! 

Dostarczamy podnośniki najlepszych marek!

Czeladź obsługujemy z siedziby głównej naszej wypożyczalni. Skontaktuj się ze specjalistami działu wynajmu!

Zadzwoń do nas

Podnośniki z naszej wypożyczalni dla Czeladzi
 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podnośników do pracy na hali, czy do pracy na trudnym terenie, możesz liczyć na atrakcyjną ofertę z kompleksową obsługą. Pomożemy na etapie wyboru odpowiedniego typu, zawieziemy maszynę w dowolne miejsce na terenie Czeladzi (nawet do 150 km od każdego z oddziałów) i zadbamy o nieprzerwaną pracę maszyny, wykonując przegląd i dbając o sprawność techniczną.

W przypadku jakichkolwiek awarii, wykorzystując flotę aut serwisowych i własna wykwalifikowaną kadrę mechaników z uprawnieniami, usuwamy usterkę bezpośrednio w miejscu pracy. Jeśli awaria jest poważniejsza, wymienimy maszynę na inną. Na zgłoszenia usterek reagujemy błyskawicznie - jeśli to możliwe ze względu na godziny pracy nasz serwis do Czeladzi dojedzie jeszcze tego samego dnia!

Zapraszamy do poczytania opinii na temat naszej firmy oraz współpracy z naszą wypożyczalnią, zarówno inwestorów, jak i firmy usługowe działające w Czeladzi oraz innych miast na Śląsku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji stale od 2008 roku! 
 

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice