Podnośniki Omme – wynajem w AA Herkules

Postaw na jakość od Omme Lift! Firma Omme od lat zajmuje się produkcją nowoczesnego sprzętu podnośnikowego przeznaczonego do użytku w najbardziej wymagających warunkach wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nasza wypożyczalnia oferuje niezawodne zwyżki gąsienicowe Omme, które mogą sprostać każdemu zadaniu. Poznaj sprzęt, z którym prace na wysokości będą przebiegać sprawniej, wygodniej i bezpieczniej!

 

Niezawodne zwyżki Omme – jakość od ponad 100 lat


Ommelift to duński producent podnośników z wieloletnim doświadczeniem – już od 1906 roku specjalizuje się w produkcji maszyn do robót na wysokości. Dzisiaj to znana na całym świecie marka, która nie ustaje w tworzeniu sprzętu skoncentrowanego na potrzebach klientów. Dzięki zwyżkom Omme prace – także w ograniczonych przestrzeniach - przebiegają sprawnie i bezpiecznie.


Firma Omme oferuje elektryczno-spalinowe podnośniki przegubowo-teleskopowe na gąsienicach przeznaczone do pracy stacjonarnej i do montażu na podwoziach przejezdnych. Zwyżki Omme umożliwiają prowadzenie robót na wysokości ponad 25 metrów z dużym wysięgiem bocznym, zapewniając szybki dostęp nawet do pozornie niedostępnych obszarów wewnątrz budynków i na zewnątrz nich.


Wszystkie podnośniki Omme wyróżniają się maksymalną stabilnością dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stalowych podpór. Są wyposażone w specjalnie zaprojektowane kosze dla maksymalnego bezpieczeństwa, a także łatwe w obsłudze sterowanie. Kompaktowe wymiary powodują, że można wykorzystywać je do prac w miejscach, gdzie inne podnośniki nie wjadą. Mogą przejeżdżać przez wąskie obszary, na przykład przez drzwi, pod przeszkodami, a niski ciężar dodatkowo ułatwia ich transport.

Zapytaj o wynajem zwyżki Omme!

Wypożycz gąsienicowy podnośnik Omme z naszej wypożyczalni na atrakcyjnych warunkach!

Skontaktuj się

Podnośniki Omme w wypożyczalni AA Herkules


Nasza wypożyczalnia podnośników i ładowarek teleskopowych już kilkanaście lat zajmuje się zaopatrzeniem klientów w nowoczesny sprzęt podnośnikowy na terenie województw śląskiego, opolskiego, małopolskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, mazowieckiego i lubuskiego. Jesteśmy skoncentrowani na solidnej i miłej obsłudze. Prowadzimy nie tylko wynajem, ale również transport, serwis i szkolenia – wybierając naszą obsługę, otrzymujesz kompleksowe wsparcie.


Dostępne w naszej ofercie podnośniki Omme kierujemy do najbardziej wymagających odbiorców poszukujących niezawodnego sprzętu do prowadzenia robót wysokościowych. Dzięki firmie Omme Lift w ofercie wynajmu mamy kolejne zwyżki do prac nad trudno dostępnymi miejscami.


Sprawdź naszą flotę i wybierz “pająka” Omme, który pomoże Ci w realizacji prac. Doradzimy w doborze, który będzie odpowiadał potrzebom realizacji konkretnego zadania. Dostarczymy zwyżkę na miejsce w uzgodnionym czasie, a także odbierzemy po zakończeniu prac. Organizujemy również szkolenia dla operatorów zwyżek. Razem ze sprzętem podnośnikowym Omme Lift i wypożyczalnią AA Herkules wykonasz pracę na czas!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice