Zwyżki NiftyLift

Pomoc podnośników NiftyLift w przypadku prac na wysokościach jest nieoceniona. Prace nie należą do najłatwiejszych więc urządzenia, które mają nam w tym pomóc, muszą charakteryzować się nie jakością, bezawaryjnością, oraz zapewnić bezpieczeństwo i ergonomię ich wykonawcom. Na bezproblemowe wykonywanie prac wysokościowych od lat pozwalają zwyżki NiftyLift, których możliwość wypożyczenia oferujemy!

 

Podnośniki teleskopowo-przegubowe od NiftyLift w naszej ofercie najmu


Teleskopowo-przegubowe zwyżki firmy NiftyLift posiadają silniki elektryczne, zasilane za pomocą akumulatorów. Rozwiązanie to pozwala na maksymalnie wysoką efektywność przez około 6 godzin ciągłej pracy. Podnośniki NiftyLift dostępne w naszej ofercie zapewniają maksymalną wysokość roboczą do 10 m oraz boczny zasięg do 6,1 m.


Zastosowanie szarych, niepozostawiających śladów gum na kołach, a także ekonomicznego i cichego silnika elektrycznego pozwala na komfortową pracę z maszyną także w zamkniętych obiektach z glazurą na posadzce. Warto dodać, że maszyny nie emitują spalin. Bardzo kompaktowe rozmiary przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej manewrowości sprawiają, ze zwyżki NiftyLift są nieocenione przy pracach w bardzo ograniczonych przestrzeniach. Zastosowanie teleskopowo-przegubowej konstrukcji umożliwia to nie tylko efektywną pracę wewnątrz pomieszczeń, ale stwarza możliwość wykorzystania zwyżki firmy NiftyLift w pracy nad liniami produkcyjnymi i w bardzo wąskich ciągach komunikacyjnych.


Na wysoką jakość, którą charakteryzują się podnośniki NiftyLift, wpływa także możliwość jazdy przy podniesionym koszu oraz obrót korpusu dookoła własnej osi. Operator ma możliwość sterowania maszyną z kosza, co wpływa na bezpieczeństwo i komfort pracy. Precyzję prac zapewniają także łamane i wysuwane ramiona. Duży skręt kół pozwala na bardzo szybkie i proste manewrowanie.

Zapytaj o wynajem zwyżki NiftyLift!

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym doradcą - pomożemy dopasować zwyżkę do potrzeb i przygotujemy atrakcyjna cenowo ofertę!

Skontaktuj się

Dlaczego warto wybrać zwyżki NiftyLift i nasze usługi?


NiftyLift jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów. Podnośniki samojezdne Nifty są cieszą się dobrą opinia nie tylko w Europie, ale również w innych częściach świata. Zwyżki NiftyLift charakteryzują się kompaktowymi i lekkimi wysięgnikami przegubowymi. Rygorystyczne testy, którym zostają poddane maszyny, pozwalają na optymalizację praktycznie każdego aspektu konstrukcyjnego danej maszyny. W efekcie wszystkie podnośniki NiftyLift zapewniają nie tylko wyjątkową wydajność, ale robią to bez uszczerbku na funkcjonalności i niezawodności urządzeń. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu maszyn sprawia, że firma bardzo dobrze rozumie jak ważne są niezawodność, łatwość obsługi, a także bezpieczeństwo w korzystaniu z podnośników.


Firma AA Herkules w swojej ofercie posiada nie tylko zwyżki NiftyLift, ale łącznie kilkaset modeli o różnych parametrach technicznych. Każdy z klientów znajdzie coś, co odpowiada jego potrzebom, a profesjonalne doradztwo w połączeniu z fachową wiedzą pozwolą wybrać odpowiednią maszynę. Nasza firma oferuje możliwość transportu maszyn pod wskazany adres w promieniu do 150 km od oddziałów w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Łodzi. Wszystkie maszyny z naszej floty przechodzą systematycznie przeglądy konserwacyjne i mają ważne dokumenty z UDT. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice