Podnośniki JLG

Prace na wysokościach szczególnie w trudno dostępnych miejscach wymagają zastosowania specjalistycznych urządzeń. Ponieważ nie należą one do bezpiecznych, szukamy firm, których sprzęt spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa i charakteryzuje się wysoką jakością. Tego typu produktem są właśnie zwyżki JLG, których wynajem oferuje nasza wypożyczalnia!

 

Jakie podnośniki JLG znajdziesz w ofercie?


Do wyboru mamy dwa typy elektrycznych podnośników: teleskopowo-przegubowe oraz nożycowe. Czym się różnią? Nożycowe podnośniki JLG to urządzenia napędzane silnikiem elektrycznym, który zasilany jest za pomocą akumulatorów. Dzięki temu charakteryzują się one niezwykle wysoką efektywnością pracy. Są wyposażone w szare, niebrudzące ogumienie. Co ważne, ich silniki są elektryczne, co sprawia, że nie następuje emisja zanieczyszczeń do otoczenia. Podnośniki JLG posiadają platformy, które mają możliwość poruszania się w pionie do wysokości 14,2 m. Wysięg boczny jest możliwy dzięki ruchomej części pomostu. Jest to niezastąpione urządzenie podczas prac w środku pomieszczeń.


Teleskopowo-przegubowe podnośniki JLG to urządzenia, które zasilane są za pomocą akumulatorów. Dzięki konstrukcji duża jest nie tylko wysokość robocza (20,39 m), ale również zasięg bocznych wysięgów (do 13,54 m). Niebrudzące ogumienie w kolorze szarym oraz ekonomiczne i ciche silniki nie produkują spalin oraz sprawiają, że ich użytkowanie jest niezwykle komfortowe. Kompaktowe rozmiary oraz duża możliwość manewru powodują, że ich użycie jest możliwe także na bardzo małych oraz wąskich przestrzeniach. Co ważne, tego typu podnośniki JLG są polecane do pracy w środku pomieszczeń, szczególnie nad liniami produkcyjnymi i w bardzo wąskich ciągach komunikacyjnych.

Zadzwoń i zapytaj o wynajem zwyżki JLG

Skorzystaj z atrakcyjnych cen najmu oraz pomocy naszych specjalistów w wyborze!

Skontaktuj się

Dlaczego warto skorzystać z oferty wypożyczenia podnośników JLG?


Podnośniki firmy JLG są odpowiedzią na wyzwania, przed jakimi stają klienci. Firma robi wszystko, aby rozwiązać problemy branży budowlanej. Jedną z takich przeszkód jest właśnie utrudniony dostęp do miejsc znajdujących się na wysokości. W wielu firmach ważne jest bowiem to, aby móc szybko oraz przede wszystkim bezpiecznie podnieść pracowników podczas wykonywania robót. Firma JLG na rynku istnieje już od 1969 roku i od tego momentu stara się kontynuować ekspansję na rynkach światowych. Stawia jednocześnie na rozwój oraz innowacyjność oferowanych produktów.


AA Herkules oferuje nie tylko możliwość wypożyczenia bardzo wysokiej jakości zwyżek JLG, ale również dba o to, by maszyny te były bezpieczne. Specjaliści i profesjonaliści dbają o to, by odpowiednio i na czas serwisować podnośniki, dzięki czemu ich użytkowanie jest gwarancją bezpieczeństwa - ale to nie wszystko. Oprócz kompleksowej oferty wypożyczenia podnośników zapewniamy także ich transport. Własna flota transportowa to możliwość swobodnego dopasowania terminu. Specjalistyczne doradztwo i kilkaset różnych maszyn o zróżnicowanych parametrach technicznych gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta. Korzystając z usług naszej firmy, istnieje także możliwość odbycia szkolenia pod okiem wykwalifikowanej kadry wykładowców-praktyków oraz uzyskania uprawnień na operatora zwyżki!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice