Podnośniki Holland Lift - wynajem

Solidne, trwałe, bezpieczne i sprawdzone tam, gdzie inne nie sięgają – nożycowe podnośniki Holland Lift to niezawodny sprzęt dedykowany do użytku we wnętrzach i na zewnątrz, by usprawniać prace realizowane w wielu branżach. Wypożyczalnia AA Herkules prowadzi wynajem zwyżek Holland Lift wraz z kompleksową obsługą – transportem, serwisem i szkoleniem operatorów. Poznaj naszą ofertę i wybierz niezawodne podesty ruchome, z którymi zrealizujesz każde zadanie!

 

Bezpieczne i niezawodne nożycowe zwyżki Holland Lift w ofercie wynajmu!


Firma Holland Lift została założona w 1984 roku w Holandii. Od początku swojej działalności specjalizuje się w projektowaniu i produkcji sprzętu podnośnikowego z naciskiem na bezpieczeństwo prac na wysokości.


Specjalnością firmy są podnośniki nożycowe, które dzięki dużym platformom roboczym doskonale sprawdzają się do prowadzenia prac budowlanych, wykończeniowych i montażowych. Wysokość robocza platformy w podnośnikach Holland Lift z naszej oferty sięga aż 18,5 m. Wysuwane pomosty pozwalają na uzyskanie zasięgu bocznego do 1,5 m i zapewniają przestrzeń dla pracowników i materiałów. Podnośniki wyróżniają się także dużym udźwigiem do 0,5 tony, a także wygodną obsługą, by codzienne prace mogły odbywać się bezpiecznie, komfortowo i wydajnie.


Maksymalną moc podnoszenia zapewniają niezawodne silniki – elektryczne. Poprzez wykorzystanie pojemnych akumulatorów podnośniki zapewniają długi czas pracy na ładowaniu. Podnośniki dedykowane do pracy we wnętrzach wyróżniają się wąskimi konstrukcjami, aby zmieścić się nawet w trudno dostępnych przestrzeniach. Zastosowanie sprawdzonych komponentów powoduje, że cechują się niezawodną pracą, dzięki czemu zostały docenione przez użytkowników w na całym świecie.

Wypożycz podnośniki Holland Lift w dobrej cenie!

Skorzystaj z naszej oferty i wynajmij najlepsze podesty nożycowe do prac na wysokości – zadzwoń do działu wynajmu.

Zadzwoń do nas

Dlaczego klienci wybierają naszą wypożyczalnię?


Wypożyczalnia AA Herkules to niezawodny sprzęt dedykowany do prowadzenia robót wysokościowych. Dzięki Holland Lift możemy zaoferować naszym klientom wytrzymałe, funkcjonalne i bezpieczne nożycowe podesty ruchome, które sprawdzą się w realizacji wielu zadań wewnątrz i na zewnątrz budynków.


Jeżeli nie wiesz, jakie podnośniki wybrać, nasi pracownicy zaproponują najlepszy typ i model odpowiednie do miejsca i rodzaju wykonywanej pracy.


Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę – wynajem krótkoterminowy i długoterminowy na dogodnych warunkach, transport sprzętu w wyznaczone miejsce, fachowy serwis i naprawy zwyżek. Zajmujemy się także organizacją szkoleń na operatorów z państwowym egzaminem UDT/TDT. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wybierz najlepsze zwyżki Holland Lift wraz z pełnym wsparciem w wypożyczalni AA Herkules. Gwarantujemy zadowolenie!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice