Podnośniki Haulotte w wypożyczalni AA Herkules

Haulotte to jeden ze światowych liderów w branży podnośnikowej. Podesty ruchome i zwyżki koszowe Haulotte umożliwiają efektywne prowadzenie wszelkich prac na wysokości. AA Herkules prezentuje rozbudowaną gamę urządzeń podnośników Haulotte dedykowanych nawet do najbardziej wymagających zadań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zwyżek Haulotte z naszej wypożyczalni!

 

Poznaj Haulotte – producenta profesjonalnych zwyżek do prac na wysokości


Firma Haulotte istnieje już od 1881 roku. Od początku swojej działalności specjalizuje się w projektowaniu i produkcji sprzętu przeznaczonego do podnoszenia ludzi i ładunków. Obecnie jest światowym liderem w dostawie podestów i podnośników do pracy na wysokości oraz ładowarek teleskopowych.


Na podstawie wieloletniego doświadczenia popartego najnowszymi technologiami firma Haulotte oferuje niezawodne wyposażenie dedykowane do profesjonalnego użytku. W ofercie Haulotte znajdują się maszyny różnego typu. W naszej ofercie mamy następujące modele zwyżek Haulotte m.in.:

 • teleskopowe-przegubowe o napędzie spalinowym, sięgające do 25,6 m pionowo oraz posiadające zasięg boczny do 16,2 m. Nożycowe podnośniki Haulotte wyposażone są w mocne silniki Diesla, napędy na cztery koła oraz terenowe ogumienie. To niezawodny sprzęt o udźwigu do 250 kg i dużej wysokości podnoszenia - sprawdzony przez wielu naszych klientów na placu budowy.
 • nożycowe podesty ruchome o napędzie elektrycznym, sięgające do 12 m w pionie i mające udźwig do 700 kg.

 


Wszystkie maszyny nożycowe i zwyżki koszowe Haulotte wykorzystują zaawansowane systemy podnośnikowe, które umożliwiają łatwe, szybkie i bezpieczne podnoszenie osób ze sprzętem na znaczne wysokości. Dzięki elastycznej możliwości regulacji pozwalają na stosowanie ich nad różnymi przeszkodami. Elektryczne modele mogą pracować zarówno wewnątrz obiektów, jak i na zewnątrz bez emisji zanieczyszczeń. Te wyposażone w mocne silniki spalinowe i terenowe podwozia nadają się do użytkowania zewnętrznego nawet na wymagających podłożach.

Wynajmij podest ruchomy
lub zwyżkę koszową Haulotte!

Korzystaj ze zwyżek dopasowanych do potrzeb z wypożyczalnią AA Herkules.

Zadzwoń do nas

Dlaczego warto wynająć podnośniki Haulotte w naszej wypożyczalni?


Postaw na jakość od Haulotte i kompleksową obsługę AA Herkules – skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni i profesjonalny sprzęt wraz z transportem, przeszkoleniem i serwisem. Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb klienta, konkurencyjne ceny z minimalną ilością formalności oraz niskie kaucje.


Doradzamy Klientom w wyborze najlepszego sprzętu podnośnikowego. Transportujemy go w wyznaczone miejsce do 150 km od baz – posiadamy własne zaplecze samochodów transportowych. Wszystkie urządzenia w naszej ofercie są stale kontrolowane i pełni sprawne. W razie wystąpienia usterek nasi serwisanci są gotowi do szybkiej reakcji gwarantującej ciągłość pracy, a w przypadku braku możliwości naprawy dowieziemy inną zwyżkę w zastępstwie. Jako certyfikowany ośrodek UDT-CERT prowadzimy również kompleksowe szkolenia operatorów.


Zapraszamy do zapoznania się ze sprzętem podnośnikowym wypożyczalni AA Herkules i zachęcamy do wynajmu podnośników Haulotte! Jesteśmy do dyspozycji na obszarze województw: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, lubuskiego oraz mazowieckiego.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice