Podnośniki Genie na wynajem

Ergonomiczna praca na dużych wysokościach wymaga zastosowania specjalistycznych maszyn. Dotarcie do trudno dostępnych miejsc nie jest czynnością najprostszą, dlatego warto wykorzystać zaawansowane podnośniki. Maszynami, które mogą nam to zapewnić, są np. zwyżki Genie. Producent oferuje specjalistyczny sprzęt, który cechuje się bardzo wysoką jakością.

 

Czym charakteryzują się podnośniki Genie?


Najpopularniejsze zwyżki oferowane przez Genie to podnośniki nożycowe elektryczne. Maszyny tego typu napędzane są silnikiem elektrycznym, który zasilany jest za pomocą akumulatorów. Dzięki temu praca urządzenia jest bardzo ekonomiczna, a zwyżki Genie osiągają najwyższą efektywność. Zwyżki wyposażone zostały w szare ogumienie, które wpływa na to, że nie brudzą one powierzchni wewnątrz pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu wspomnianych już wcześniej silników elektrycznych, podczas pracy maszyny do powietrza nie wydobywają się zanieczyszczenia, co znacząco podnosi komfort pracowników użytkujących podnośniki. Ruchome podesty maszyn poruszają się w pionie. W przypadku modeli elektrycznych możliwe jest również zastosowanie wysięgu bocznego, który otrzymuje się w wyniku wysunięcia ruchomej części pomostu. Są to maszyny niezastąpione podczas prac na wysokościach wewnątrz budynków. Podnośniki nożycowe Genie posiadają także zdejmowany pulpit sterujący oraz uchwyty do unoszenia maszyny dźwigiem i wózkiem widłowym. Możliwa jest w nich również jazda z uniesioną platformą.


Producent Geni oferuje także inne maszyny, takie jak podnośniki nożycowe spalinowe, teleskopowo-przegubowe elektryczne oraz masztowe elektryczne. Wszystkie oferowane urządzenia są wykonane z części wysokiej jakości, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Dzięki temu praca na wysokości z ich pomocą będzie nie tylko wygodna i komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna.

Zapewniamy sprzedaż i wynajem zwyżek Genie

Zadzwoń i skorzystaj z możliwości wynajmu podnośników na atrakcyjnych warunkach, lub zapytaj o sprzedaż nowej maszyny.

Skontaktuj się

Dlaczego warto zdecydować się na podnośniki Genie?


Firma Genie oferuje wiele różnych rodzajów podestów ruchomych samojezdnych. Maszyny te wykorzystywane są każdego dnia do prac w całej Polsce. Są nieocenioną pomocą zarówno w budownictwie, jak i przy pracach magazynowych, konstrukcyjnych oraz instalatorskich. Historia firmy Genie zaczyna się już w roku 1966 w Stanach Zjednoczonych i od tego czasu producent ten podbija serca klientów na całym świecie. Obecnie Genie cieszy się światowym uznaniem i wyróżnia się na rynku innowacyjnością swoich produktów oraz zaspokajaniem potrzeb i oczekiwań klientów. Zaangażowanie i doświadczenie specjalistów, którzy odpowiadają za konstrukcję maszyn, sprawiają, że Genie ma do zaoferowania maszyny najwyższej jakości. Co ważne, firma może pochwalić się także przyjaznym dla środowiska oraz efektywnym myśleniem. Stale dąży bowiem do poprawy swojej efektywności i jeszcze bardziej ekologicznego procesu produkcyjnego, chociażby poprzez ciągłe zmniejszanie ilości odpadów, które powstają w procesie produkcji. Nic więc dziwnego, że Genie jest światowym liderem w produkcji samojezdnych podnośników do prac na wysokości.


Zdajemy sobie sprawę, że zakup maszyny niezawodnej i wysokiej jakości, która pozwoli na komfortowe i bezpieczne prace na wysokości, może być dużym wydatkiem. Dlatego firma AA Herkules oferuje wypożyczenie zwyżek Genie. Co ważne klienci mają także możliwość skorzystania z serwisu maszyn i floty transportowej firmy. AA Herkules umożliwia również skorzystanie z doradztwa specjalistów w dziedzinie zwyżek oraz innych maszyn, dzięki czemu każdy z klientów ma szansę wypożyczenia dokładnie takiej maszyny, jaka spełni jego potrzeby i oczekiwania. Po zakończonym najmie istnieje możliwość odkupu maszyny, a w przypadku podnośników Genie zapewniamy także sprzedaż nowych modeli. Zapraszamy do kontaktu.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice