Podnośniki budowlane

Nasze podnośniki budowlane to maszyny, z którymi bezpiecznie i bez problemu zrealizujesz wszystkie prace na wysokości! Wypożyczalnia AA Herkules od kilkunastu lat zajmuje się wynajmem sprzętu podnośnikowego. Nasze zwyżki dostarczamy m.in. do firm w branży budowlanej, wykończeniowej i instalacyjnej, które potrzebują niezawodnego sprzętu do prac w najbardziej wymagających warunkach. Sprawdź zwyżki budowlane z oferty i zapytaj o wynajem!

 

Najlepszy podnośnik budowlany - sprawdź naszą ofertę!


Planujesz prace na wysokości na placu budowy? Jesteś w dobrym miejscu! Wypożyczalnia podnośników AA Herkules dostarcza markowe zwyżki budowlane, które umożliwiają prowadzenie prac na wysokości ponad 25 m. W naszej wypożyczalni możesz wynająć:

 

 • Podnośniki nożycowe budowlane - maszyny o dużej wytrzymałości, które dzięki udźwigowi, aż do 1134 kg sprawdzają się do jednoczesnego podnoszenia pracowników i materiałów podczas robót na wysokości wynoszącej do 18,50 m w pionie. Wyposażone w szerokie podesty robocze z wysuwanymi platformami dające możliwość zasięgu bocznego do 1,5 m.
 • Podnośniki budowlane teleskopowo-przegubowe – o maksymalnej wysokości podnoszenia aż do 25,60 m i o wysięgu bocznym do 16,20 m, aby uzyskać łatwy dostęp do każdego miejsca także znajdującego się poza pionowym zasięgiem (możliwość pracy w miejscach, gdzie nie można wjechać podnośnikiem nożycowym).
 • Podnośniki budowlane masztowe - zapewniające komfortową pracę w wąskich przestrzeniach z ograniczonym miejscem, wysokością roboczą do 12 m i zasięgiem bocznym nawet 6 metrów.
 • Zwyżki budowlane na gąsienicach -  specjalistyczne maszyny budowlane zapewniające dużo możliwości za sprawą niskiej wagi w przyrównaniu do oferowanych zasięgów bacznych i wysokości - wszystko za sprawą 4 rozstawianych szeroko podpór stabilizujących.


Oferujemy podnośniki wyposażone w silniki elektryczne i spalinowe, które doskonale nadają się do prac na zewnątrz i we wnętrzach. Sprawdzą się zarówno na nieutwardzonym placu budowy, jak i we wnętrzach ze względu na niebrudzące opony. Również można stosować je na wymagających terenach – mocne silniki w połączeniu z napędem 4x4 i przyczepnym ogumieniem bez problemu poruszają się na trudnym podłożu. Oferujemy też podnośniki na gąsienicach, które pozwalają na przejazd przez przewężenia, w tym drzwi i windy, a także pod przeszkodami.

Potrzebujesz zwyżki budowlanej?

Rozbudowana flota podnośników to nasz atut!  
Wypożyczysz zwyżkę do prac na zewnątrz i we wnętrzach.

Zadzwoń do nas

Podnośniki budowlane na wynajem w AA Herkules!


Podnośniki budowlane to sprzęt, który sprawdzi się na każdym placu budowy. Dzięki nim można dotrzeć na znaczne wysokości, aby tam wykonać potrzebne prace – budowlane, wykończeniowe, instalacyjne. Wykorzystywane są między innymi przy wykonywaniu przeszkleń – okien, świetlików, w pracach dekarskich, przy montażu rynien, malowaniu, w pracach termoizolacyjnych.


Dopasowane do miejsca prowadzonych robót zwyżki budowlane sprawnie podnoszą pracowników i narzędzia, a także lżejsze materiały. Mogą z powodzeniem zastępować rusztowania w miejscach, w których nie można ich rozstawić, dzięki czemu dodatkowo oszczędzają czas. Umożliwiają wykonywanie robót nawet w wymagających przestrzeniach – w wąskich przejściach, nad/pod lub pomiędzy innymi konstrukcjami.


Nasza firma od 2008 roku oferuje klientom markowe podnośniki budowlane. Wynajem prowadzimy w województwach śląskim, opolskim, dolnośląskim, lubuskim, wielkopolskim, łódzkim i mazowieckim. Dysponujemy flotą pojazdów do przewozu maszyn – zapewniamy transport wraz z rozładunkiem bezpośrednio u klienta lub na miejscu inwestycji. Nasze atuty to również fachowe doradztwo, błyskawiczny serwis w razie usterek i szkolenia operatorów. Razem z nami otrzymasz kompleksową obsługę, by zrealizować wszystkie prace na wysokości bez problemów!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Wrocław woj. dolnośląskie
Warszawa woj. mazowieckie
Łódź woj. łódzkie
Katowice woj. śląskie
mapa zasiegu wypozyczalni

Mapka zasięgu firmy

 • Wrocław woj. dolnośląskie

  Oddział Dolny Śląsk
  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały

 • Warszawa woj. mazowieckie

  Oddział Mazowieckie
  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
   

 • Łódź woj. łódzkie

  Oddział Łódź
  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów

 • Katowice woj. śląskie

  Siedziba Główna
  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice