Wynajem zwyżek z transportem – na co zwracać uwagę wybierając wypożyczalnie

Wynajmowanie podestów ruchomych jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Zwyżki są elementami, które niejednokrotnie potrzebne są nam bardzo rzadko i dlatego też zakup ich i utrzymywanie jest zbyt dużym i zbędnym wydatkiem. Dlatego niejednokrotnie decydujemy się na wypożyczanie tych elementów, co jest po prostu wygodne. Na co zwracać uwagę szukając firmy zajmującej się wypożyczaniem podnośników?

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH Z TRANSPORTEM

Przede wszystkim należy sprawdzić, czy firma, z której chcemy wynająć podest, oferuje transport. Transport to nic innego jak po prostu dowiezienie podestu na wskazane przez nas miejsce. Jeśli wypożyczalnia nie ma takiej funkcji, może się okazać, że nie poradzimy sobie z transportem samodzielnie, lub będziemy musieli liczyć się z dodatkowymi kosztami, które wygeneruje wynajem pojazdu do przewozu zwyżki. Ponadto warto także zwrócić uwagę na to, czy dana wypożyczalnia może nam dowieźć zwyżkę na wskazane przez nas miejsce.

SERWIS – NAPRAWA AWARII OD RĘKI

Kolejną bardzo istotną kwestią podczas wybierania odpowiedniej wypożyczalni jest serwis. Podesty ruchome to urządzenia, które są dość silnie eksploatowane. Zdarzenia losowe, takie jak uszkodzenia silnika, uszkodzenia mechaniczne, czy jakiekolwiek inne, mogą doprowadzić do awarii. Jeśli wypożyczalnia oferuje serwis, oczywiście w cenie najmu, takie awarie są naprawiane. Należy jednak mieć na uwadze fakt, iż jeśli sami się przyczynimy do spowodowania awarii zostaniemy obciążeni dodatkowymi kosztami.

 

Sprawdź również:

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek: