Podesty ruchome – obowiązkowe wyposażenie każdego magazynu

Trudno wyobrazić sobie magazyn bez podestu ruchomego. Duże hale spożywcze, magazyny składowe i wszelkiego innego rodzaju składowiska z reguły, dla zaoszczędzenia miejsca, piętrzą się w górę. Jest to dużo wygodniejsze i praktyczniejsze rozwiązanie niż rozbudowywanie hal powierzchniowo. Dlatego właśnie podesty ruchome stanowią tutaj idealne rozwiązanie, dzięki któremu możliwa jest bezpieczna praca i bezpieczne transportowanie przedmiotów na wysokość.

PODNOŚNIKI MASZTOWE ELEKTRYCZNE

Najmniejsze i najbardziej wszechstronne podnośniki, które świetnie sprawdzają się w pracy właśnie we wnętrzach. Idealne do pracy w magazynach z artykułami spożywczymi, ponieważ przede wszystkim zasilane są za pomocą elektrycznego silnika, nie emitują zatem zanieczyszczeń i szkodliwych oparów do otoczenia. Ponadto podnośniki elektryczne posiadają jasne, niebrudzące ogumienie, które nie niszczy podłogi. Ma to nie tylko estetyczne, ale także praktyczne względy. Higiena jest szczególnie istotna wszędzie tam, gdzie znajduje się żywność.

 

ELEKTRYCZNE PODNOŚNIKI NOŻYCOWE

O ile zwyżki masztowe są lekkie i bardzo praktyczne, o tyle ich wytrzymałość i możliwości już niestety nie. Do cięższych i bardziej wymagających prac konieczne są podnośniki nożycowe, które posiadają większe możliwości i większy poziom udźwigu. I tutaj na ratunek przychodzą elektryczne podnośniki nożycowe. Mogą pracować na wysokości sięgającej do ponad 14 m i dźwigać ciężar ponad 300 kg. Te elementy zdecydowanie lepiej sprawdzą się w przypadku trudniejszych i bardziej wymagających prac.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek: