Zwyżka JLG M4069 – najmocniejsze elektryczne podnośniki nożycowe

Elektryczne podesty ruchome znajdują swe zastosowanie przede wszystkim w pracy wewnątrz pomieszczeń. Dzięki cichej pracy, braku emisji spalin i niepowodującemu zabrudzeń ogumieniu z powodzeniem może pracować wewnątrz hal, magazynów, nawet tam, gdzie pracują ludzie. Jednym z największych i zaraz najmocniejszych podestów ruchomych w ofercie naszej wypożyczalni jest JLG M4069. Co czyni go takim mocnym i niezawodnym oraz co znajduje się w jego dodatkowym wyposażeniu?

EKOLOGICZNA WYDAJNOŚĆ

Wszystkie podesty ruchome z napędem elektrycznym wyposażone są w ekologiczne silniki napędzane akumulatorami. W przypadku tego podestu jest to zestaw ośmiu baterii po 6V, 370 Amp-hr. Dzięki nim może pracować przez wiele godzin bez konieczności ładowania. Podnośnik ten wyposażony został w automatyczną ładowarkę baterii oraz wskaźnik rozładownia baterii na pulpicie sterującym. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie sytuacji, w której niespodziewanie podnośnik przestaje pracować. Informacja wyświetlana na ekranie pozwala na przerwanie pracy w odpowiednim momencie.

 

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

JGL serii M4069 to najmocniejsze podnośniki koszowe w naszej ofercie. Jego wysokość robocza to 14,19 m, wysokość platformy natomiast 12.19 m, posiada napęd 2×4, wysuwany balkon: 0.91 m, jej długość to 3.10 m a szerokość 1.75 m. Waż niespełna 5000 kg a jego udźwig to 362 kg. Może z powodzeniem być wykorzystywany do wymagających prac. Pełne i niebrudzące koła gwarantują czystość na każdej powierzchni. Jest to doskonały podest ruchomy do ciężkich prac na wysokościach.

 

Sprawdź także:

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek: